Platnosť účtu bola ukončená, web bude natrvalo zmazaný za:

Pokiaľ chcete platnosť účtu obnoviť, napíšte nám na podpora@chytry-web-maklera.sk

PREDAJ alebo PRENÁJOM NEHNUTEĽNOSTI


Predávate svoju nehnuteľnosť alebo ju chcete dať do prenájmu? Ponúkam Vám službu Realitný maklér PREDÁVAJÚCEHO.

 

1. obhliadka a nacenenie nehnuteľnosti

Samotnému predaju vašej nehnuteľnosti predchádza celý rad procesov, ktorými vás rada prevediem. Na úvodnom stretnutí si spolu urobíme prehľad činností, s ktorými vám pri predaji vieme pomôcť. Povieme si o vzájomných očakávaniach a podmienkach spolupráce. Vysvetlíme si výhody exkluzivity.

Bude ma zaujímať nielen vaša nehnuteľnosť, ale aj vaša životná situácia, vaše potreby a dôvody predaja či vaše predstavy o cene.

Po vzájomnej dohode sa pustíme do prípravy pred predajom. Uskutočníme obhliadku nehnuteľnosti, na základe ktorej stanovím reálnu predajnú cenu. Poradím vám, ako nehnuteľnosť čo najlepšie pripraviť na fotenie.

 

2. homestaging a profesionálne nafotenie

Kvalitnú prezentáciu nehnuteľnosti pokladám za kľúčovú pre jej úspešný predaj. Základom pre krásne fotky je dobrá príprava nehnuteľnosti na fotenie - homestaging (viac o tejto metóde sa dozviete v mojom ebooku). Vašu nehnuteľnosť dám nafotiť profesionálnym fotografom. 

   Pred:                                                                  Po:

Bieloruska_2-1    bieloruska_2 

Bieloruska_3-1    bieloruska_3 

 

3. videoprezentácia

Ku kvalitnej prezentácii patrí aj videoprehliadka. Video povie o vašej nehnuteľnosti ešte viac ako fotky a pritiahne viac záujemcov. Vďaka vieoprezentácii bude váš inzerát na realitných serveroch viditeľnejší.

 

 

4. pôdorysy

Aby si záujemcovia vedeli lepšie predstaviť rozloženie (dispozíciu) vašej nehnuteľnosti, zakreslím k nej aktuálne pôdorysy prípadne zakreslím možné dispozičné zmeny - variantné riešenia, ako by sa mohla v budúcnosti vaša nehnuteľnosť prestavať.

 

podorys_galanta_2       podorys_galanta

 

5. stránka nehnuteľnosti

Vytvorím samostatnú webovú stránku len pre vašu nehnuteľnosť. Môže vyzerať napríklad takto (kliknite na obrázok):

stranka_nehnutelnosti_rovinka

 

6. sociálne siete a platená reklama

Kto dnes  nie je na Facebooku, Instagrame či You Tube? Pre rýchleší a úspešnejší predaj vašu nehnuteľnosť spropagujem aj na sociálnych sieťach. 

fb_reklama

 

Stiahnite si zadarmo

5 krokov k rýchlemu a výhodnému predaju vašej nehnuteľnosti

spracovaním osobných údajov