Dvojičky Mliečno, Šamorín

 

 

Chcete sa rovno nasťahovať do čerstvého voňavého novučkého domu?

S hotovou zatrávnenou záhradkou a vydláždenou terasou?

S parkovaním na vlastnom oplotenom pozemku a možnosťou pristavania garáže?

Popis nehnuteľnosti

Novučký 4-izbový rodinný dom v súkromnej ulici v Šamoríne časť Mliečno

Chcete sa rovno nasťahovať do čerstvého voňavého novučkého domu? S hotovou zatrávnenou záhradkou a vydláždenou terasou? S parkovaním na vlastnom oplotenom pozemku a možnosťou pristavania garáže?

ČERSTVO a ÚPLNE DOKONČENÝ skolaudovaný 4-izbový rodinný dom typu bungalov-dvojdom s výbornou dispozíciou bude na vás čakať v malebnom mestečku Šamorín na novopostavenej súkromnej uličke v tichej časti Mliečno.

Máte na výber z dvoch možností - s pozemkom 378m2 alebo s pozemkom 414m2.

K obom domom prislúcha pozemok s upravenou zatrávnenou záhradkou, vydláždenou priestrannou terasou, 2 vydláždenými parkovacími miestami s možnosťou dostavania garáže, oplotením, posuvnou bránou, bránkou, stromom, kríkmi, zeleňou,...

 

ŠTANDARD (dom sa predáva dokončený):

- hotové kúpeľne - obklady a dlažby v moderných farbách, sanita - dvojité umývadlo, vaňa, sprchový kút, wc plus samostatné wc s umývadlom,

- plávajúce podlahy v izbách,

- dlažba v predsieni, kúpeľniach a práčovni,

- dvere a zárubne v príjemnom drevenom dekore,

- sadrokartónové podhľady s integrovaným osvetlením,

- príprava na krb, klimatizáciu, alarm, vonkajšie exteriérové žalúzie/rolety,

- a mnoho ďalších príjemných prekvapení

 

Fotogaléria

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE:

- veľmi dobre riešená dispozícia s dostatkom úložného priestoru

- úžitková plocha - 100m2 + 20m2 terasa pri obývačke a kuchyni

 

- zádverie + šatník - 4,6m2

- chodba - 7m2

- obývačka s kuchyňou a jedálňou - 35,93m2

- izba - 11,34m2

- izba - 12,47m2

- izba - 12,79m2

- kúpeľňa - 7,25m2

- wc - 1,26m2

- práčovňa - 4,06m2

- terasa - 20m2

 

OKOLIE:

Obec Šamorín sa nachádza cca 30km juhovýchodne od Bratislavy. Je to malebné mestečko s kompletnou občianskou vybavenosťou a aktívnym kultúrnym životom. V súčasnosti je známe najmä vďaka novovybudovanému aquaparku a športovo jazdeckému areálu X-Bionic Sphere.

Mesto má dobré dopravné napojenie, v blízkej budúcnosti bude napojené aj na diaľnicu D4R7. 

V Šamoríne je kompletná občianska vybavenosť. Funguje tu niekoľko základných škôl s vyučovacím jazykom slovenským aj maďarským, medzinárodná škola QSI International School of Bratislava, stredné školy, materské školy, zdravotnícke zariadenia, kostoly, reštaurácie, kaviarne obchody, nákupné a kultúrne centrá,...

Mliečno je obľúbená časť mesta Šamorín s tichým a príjemným prostredím len 3 minúty autom do centra. Rodinné domy sa nachádzajú v tichej novovytvorenej súkromnej ulici s podielom na prístupovej ceste 1/6 a parkovacími miestami pre návštevy v cene. V pešej dostupnosti od domu je základná škola, supermarket, pohostinstvo, športový štadión, kostol, detské ihrisko, Mliečňanské jazero.

VÝHODY TEJTO NEHNUTEĽNOSTI

Za najväčšiu výhodu týchto rodinných domov považujem to, že v uvedená cena obsahuje nielen dokončený dom v kvalitnom štandarde, ale taktiež dokončené exteriérové úpravy: oplotenie pozemku, brána pre autá aj bránka pre peších, vonkajšie dlažby, trávnik, okrasnú zeleň.

Ďalšou veľkou výhodou je, že dom vopred počíta s možnosťou neskoršieho dobudovania niektorých technologických vychytávok vyššieho štandardu - v dome je urobená predpríprava (naťahané rozvody) - na klimatizáciu, alarm, elektrického vrátnika, v obývačke je príprava na krb, nad všetkými oknami sú kastlíky pre možnosť neskoršieho dobudovania exteriérových roliet alebo žalúzií.

Ku každému domu prislúchajú dve parkovacie miesta na dvore, podiel 1/6 z prístupovej cesty a dve spoločné parkovacie miesta pre návštevy.

KONTAKT

Ak vás zaujala táto ponuka, napíšte mi alebo zavolajte:

 

Ing. arch. Eva Skupil Bučeková

 

eva.skupilbucekova@re-max.sk

 

+421 905 754 562

Kontaktný formulár