Platnosť účtu bola ukončená, web bude natrvalo zmazaný za:

Pokiaľ chcete platnosť účtu obnoviť, napíšte nám na podpora@chytry-web-maklera.sk

KÚPA alebo PRENAJÍMANIE SI NEHNUTEĽNOSTI


Hľadáte nehnuteľnosť na kúpu, prípadne na prenajatie si? Ponúkam Vám službu Realitný maklér KUPUJÚCEHO.

 

1. definovanie ideálnej nehnuteľnosti 

Na úvodnom stretnutí sa zameriame na ideálnu lokalitu, veľkosť pozemku, počet izieb, materiálové prevedenie, parkovacie možnosti a mnoho iných informácií, ktoré nám pomôžu čo najpresnejšie vyšpecifikovať vašu vysnívanú nehnuteľnosť.

Bude ma zaujímať nielen Vaša predstava o budúcej nehnuteľnosti, ale aj vaša životná situácia, vaše potreby a dôvody hľadania. Dôležitým parametrom bude upresnenie si vašich finančných možností. Povieme si o vzájomných očakávaniach a podmienkach spolupráce. Vysvetlíme si výhody dopytovej zmluvy.

  

2. hľadanie potenciálnych nehnuteľností

Sledujem aktuálnu ponuku nehnuteľností na realitných portáloch. Komunikujem s inými realitnými maklérmi (vrámci siete RE/MAX i mimo nej), čím sa zvyšuje šanca, že sa dozviete ako prvý aj o takej nehnuteľnosti, ktorá ešte nebola zverejnená.  Taktiež pracujem v teréne, chodím medzi ľudí do vašej vysnívanej lokality, rozosielam letáčiky, pracujem so sociálnymi sieťami, atď... aby sa čo najviac ľudí dozvedelo, že vy hľadáte nehnuteľnosť. 

 

3_1

 

3. obhliadky

Po vyselektovaní pre vás vhodných nehnuteľností a ich preverení dohodnem a urobím s vami obhliadky. Ponúkam vám svoj pohľad architekta, poradím pri výbere. Vyjednám pre vás čo najvýhodnejšiu cenu.  2_1  

 

4. financovanie a znalecký posudok

V spolupráci s hypotekárnou špecialistkou vám nastavíme financovanie, vyberieme najvhodnejšiu banku pre vaše potreby a zabezpečíme všetky "papierovačky" okolo hypotekárneho úveru. 

V prípade potreby vám zabezpečím vypracovanie znaleckého posudku. Spolupracujem s niekoľkými súdnymi znalcami, podľa lokality vyberieme toho správneho pre vás.

 

 

5. zmluvná dokumentácia a kataster

V spolupráci s našimi právnikmi zabezpečím prípravu, resp. kontrolu zmluvnej dokumentácie - rezervačná zmluva, kúpna zmluva a zabezpečím všetky "papierovačky" s tým spojené. 

 4 

 

6. odovzdanie nehnuteľnosti

V deň "D" budem pri vás stáť pri preberaní nehnuteľnosti a následne pomôžem pri prepise energií a pod.

  1_1 

Stiahnite si zadarmo

5 krokov k rýchlemu a výhodnému predaju vašej nehnuteľnosti

spracovaním osobných údajov